Personel Takip Programı

Real TimePersonellerinizi ve performanslarını web pdks ile real time – gerçek zamanlı takip edin

Küresel Personel Takip Programının en büyük ayırt edici özelliği gerçek zamanlı (real-time) log ve analizidir.

Personel Takip Programı yöneticilere gerçek zamanlı sonuçlara erişmesini sağlar.

Personel Takip Programı yapılandırılabilir, rol tabanlı panolar ve analizi sayesinde çalışan verilerinin analizi basitçe rapor olarak düşer.

Web ve mobil uyumluluk. Personel Takip Programının efsanevi kullanım kolaylığı ile herkesin daha verimli olmasını sağlayın

Hedeflenen personellerin bulundukları bölge bilgisi ile beraber gösterdikleri performansı ölçebilirsiniz.

Personel takip programı kurumlardaki iş sürecinin ve güvenliğin önemli bir parçasıdır.

Personel Takip Programı Birçok durumda, çalışanların bir göreve kaç saat harcadıklarını tanımlar ve raporlar.

pdks, personel takip programı

Herkesin Çalışma Süresini Doğru Takip EdinPDKS İle çalışan verimliliğinizi ölçün raporlayın ve yükseltin.

01Personel Takip Programı

Personel Takip Programı canlı durum (real-time) göstergesinin dışında yöneticilerin ve denetçilerin otomatik uyarıları, e-postaları,smsleri kontrol etmesini ve tüm ilgili bildirimleri almasına olanak tanır.

Personel takip programında serbest ve esnek(değişken) vardiyalar,gruplar oluşturma,günlük,haftalık,aylık,yıllık real time giriş çıkış raporları,fazla mesailer,izinler,çoklu kullanıcı desteği,kullanıcı yetkilendirmeleri gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

Personel takip programında gelişmiş kullanıcı yetki seviyeleri,giriş-çıkış raporlarının otomatik e-mail ve sms ile gönderilmesi,gelişmiş istatistik ve raporlama,detaylı log kayıtları,maaş ,bodro,puantajlar hesaplanabilir.

Yeni nesil personel takip programı mızla işinizi, personelinizi ve kurumunuzu beklenmedik güvenlik sorunlarından korursunuz. Personel takip programı ile çalışanların şeffaflığını ve verimliliğini artırırken maaş hesaplama programındaki veya  manuel maaş,bordro,mesai,puantaj hatalarını ve geçiş güvenlik zaafiyetini azaltırsınız.

02Personel Takip Programı

Personel Takip Programı konusunda yerli üretici firma olarak Türkiye Distribütörlükleri vermeyi planlayan firmamız, Kartlı Pdks Sistemi, Parmak izli pdks, yüz tanımalı pdks ve avuç içi damar okumalı pdks programını kesintisiz destek ve uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır.

Bilgisayar,tablet veya cep telefonlarınız ile bağlantılı bu sistemlerimiz ile personellere verilen özel ID bilgileri sayesinde okuyucu terminaller oluşmakta ve bu kartlı veya parmak okuma cihazlarından gelen veriler pc tarafından kontrol edilmektedir.Belirlenen Saatlerde Cihazlardan Otomatik Bilgi Toplanabilir. Personel Takip Programı istenirse apiler ve web servisler ile diğer yazılımlara entegre edilebilir.

Pdks Programın da Fiziksel sunucu Ayarları, Amazone S3 Ayarları, DropBox Ayarları, FTP Ayarları , SFTP Ayarları mevcut olup tüm personel takip programı verilerinizi birden fazla yere yedekleme yapmak için birçok seçenek mevcuttur.

03Personel Takip Programı

Günümüzde işletmelerin halen en yüksek gider kalemini oluşturan personel harcamaları özellikle bu alanda gerçekleştirilen faaliyetlerin verimlilik esası üzerine inşa edilerek planlanması gerekliliğini mecbur kılmaktadır.

Küresel Masaüstü ve Web “Personel Takip Programı ” kurumların verimli bir şekilde yönetilmesi aynı zamanda hizmet ettiği kesime sağlayacağı kaliteli ve düşük maliyetli hizmeti, karlılık sonucu edeceği karlılığı esas almaktadır. Personel Takip Programında Sadece giriş çıkış maaş puantaj bilgileri bu durum için yeterli değildir.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bölge/altbölge/şubeleri olan perakende formatların özellikle çalışan verimliliğini nasıl ölçebileceğimiz yazılımsal-donanımsal ihtiyaçlarını ve personel takip programı nın önemini ortaya koymaktadır.

04Personel Takip Programı

Amacımız tüm bu durumları gözeterek sektörde personel takip programında farklılık yaratmaktır. Otomatik molalar, fazla mesai politikaları, prim politikaları ve daha fazlasını içeren zamanı otomatik olarak hesaplamak için özel kurallar oluşturun. Hepsi parmak uçlarınızda.

Personel takip programında kullanılan avantaj kartlar yemekhane,spor tesisi,kantin vb. yerlerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca kart kullanımı gerektirmez. Küresel Personel Takip Programı doğrulama anında fotoğraf çekerek, içeride çalışmakta olan çalışanın doğruluğunu denetlemek için bir başka güvenlik seviyesi daha ekler.

Küresel “Personel Takip Programı” ile Saat-dakika hesabı ile normal ve fazla mesai bordrosu hazırlayabilirsiniz. Artık personel takip formu ile uğraşmayacaksınız.Her ay maaş zamanında personel maaş takibi ve personel izin takibi yapmayacaksınız.

Kurum içindeki personel performansına dayalı herşey kontrol altında.

Arayın Size En Uygun Paketi Birlikte SeçelimPersonel Takip Programı Pdks Paketleri

 • BASIC PAKET personel takip programı masaüstü version
 • 1
 • Parmak Okuma Özelliği
 • 1 Cihaz Desteği
 • 1 Kullanıcı
 • 12 Ay Yazılım 24 Ay Cihaz Garantisi
 • SILVER PAKET personel takip programı masaüstü version
 • 2
 • Parmak/Kart Okuma Özelliği
 • 3Cihaz Desteği
 • 1 Kullanıcı
 • 12 Ay Yazılım 24 Ay Cihaz Garantisi
 •  
 • GOLD PAKET personel takip programı masaüstü version
 • 3
 • Parmak,Kart,Yüz Okuma Özelliği
 • Sınırsız Cihaz Desteği
 • 2 Kullanıcı
 • 12 Ay Yazılım 24 Ay Cihaz Garantisi
 •  
 • WEB PAKET personel takip programı web version
 • 4
 • Parmak,Kart,Yüz Okuma Özelliği
 • Sınırsız Cihaz Desteği
 • 5 Kullanıcı
 • 12 Ay Yazılım 24 Ay Cihaz Garantisi
 •  

Personel Takip Programı – Pdks Kullanım Alanları

 1. 1
  Spor Tesisleri ve Etkinlik Alanları

  Personel Takip Programının bir modülü olan spor merkezi takip modülü ile büyük ve orta ölçekli spor merkezleri üyelerine verilen hizmete çok önem veriyor. Üye Takip Sistemi kaliteli hizmet ve üye takibinde çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Üye Takip Sistemi 54 mutlu müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.

 2. 2
  Otomotiv Sektörü

  Personel takip programı otomotiv sektöründe Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı sistemle hem giriş çıkışlar hemde turnike ile geçiş kontrolleri 37 mutlu müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.

 3. 3
  Tekstil Sektörü

  Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Programı önerilmektedir.

 4. 4
  Eğitim Sektörü

  Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Programı önerilmektedir.

 5. 5
  Gıda Sektörü

  Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Programı full yani gold paket önerilmektedir.1593 Sayılı Umumi Hıfzısıhha Kanunu’nun 126 ncı Maddelerindeki hükümlerle, gıda üretim yerleri ve sıhhi müesseselerde çalışanların bulaşıcı hastalık taşıyıcılığı yönünden her 3 ayda bir muayene olma ve sıhhi rapor alma mecburiyeti getirilmiştir.

 6. 6
  Mobilya Sektörü

  Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Web Pdks önerilmektedir.

 7. 7
  Güvenlik ve Savunma Sanayi Sektörü

  Kart Okumalı,Parmak İzli,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı web pdks önerilmektedir. Günümüzdeki teknolojik gelişmeler dikkate alındığında birçok işletmede işçilerin işe giriş çıkış saatlerinin elektronik ortamda takip edilmediği görülmektedir. Küresel Personel Takip Programı özellikle işçilerin yapmış oldukları fazla çalışma, fazla sürelerle çalışma, genel tatil çalışmaları ve yıllık izinlerinin düzenli olarak kullandırılmasının izlenmesinde önemli bir ispat aracı olma özelliğini de korumaktadırlar. Bu nedenle İş Kanunu kapsamına giren bütün işyerlerinde işçilerin işe giriş ve çıkış saatlerinin elektronik ortamda izlenmesinin zorunlu hale getirilmesi, manüel müdahalelerin önüne geçilmesi için tedbirler geliştirilmesi, puantaj makineleri için program yapan kuruluşlara, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca izin verilmesi gerektiği değerlendirilmiştir.

 8. 8
  Sanayi Sektörü

  Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir.

 9. 9
  Sağlık Sektörü

  Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Personel Takip Sistemi kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Personel Takip Sistemi önerilmektedir. Küresel Personel Takip Programın sağlık sektöründeki kısaca amacı; sağlık tesislerinde (hastanede) çalışan akademik idari ve sözleşmeli personelin maaş, ek ödeme, sabit ödeme, nöbet ve özel çalışmalarının hesaplanması ödenmesi ve özlük haklarının düzenlenmesini tanımlamaktır.Hastane çalışanlarının (657 ve 657 4/b kapsamında) maaş tutarlarının hesaplanması, kadrolu personelin ek ödemeleri sabit ödeme bordrolarının hesaplanması ve raporlanması, kadrolu personellerin mesai dışı yapmış oldukları hizmet karşılığı hak etmiş oldukları nöbet doğum ve ölüm yardımlarının hesaplanması, personele giyim yiyecek yardımları yapılacaksa takibini sağlamak, Akademik, idari, sağlık ve yardımcı hizmetlerde (657 ve 657/4b kapsamında) çalışanların tüm özlük hakları hakkında takip sağlamak,personellerin portör muayenesinin ve sertifikalarının geçerlilik tarihi takibini , kimlik bilgileri, derecesi ve kademesi kısacası maaş bilgileri çalışanların terfi, görev değişiklikleri ay içerisinde kontrol edilerek Küresel Personel Takip Programı sayesinde otomatik işlenir.

 10. 10
  İnşaat Sektörü

  Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Pdks Sistemi kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Pdks Sistemi önerilmektedir.İnşaat ve taşeron şirketlerinin personel maliyet, gelir, gider, şantiyeden (proje) hakediş, taşeron hakediş avans ve ödemelerinin takip edebileceği bir yazılımdır. Bu programla yapı şirketleri; inşaatlara yapıtğı işlerin hakedişlerini, o proje ile ilgili yapılan giderleri tutarak projeden yapılan kar’ı hesaplayabilir. Artık proje yönetiminiz daha kolay ! Puntaj Takip programı(Personel Takip Programı) ile santiyelerden gelen gelir ve yapılan giderleri, personel yapılan avans ve ödemeleri, taşeronlara yapılan ödemeleri,firmanızda çalışan işçilerin puantaj cetvelini santiye ve taşeron bazlı takibi yapılabilir. Aylık puantaj cetveli yanınında extra mesai saateleride aynı ekran içinde girişi mümkündür. Şantiye Analiz raporı ile şantiyenin anlaşma maliyeti yada hakediş girişi toplamları,yapılan işçi/ personel ödemeleri, şantiyeden işçi ve personellerin yaptığı hakediş toplamlarını takip edebilir ve Küresel Personel Takip Programı sayesinde sunulacak belge veya resmi belge haline getirebilirsiniz.

 11. 11
  Turizm Sektörü

  Büyük ve orta ölçekli şirketler personel performanslarına çok önem veriyor. Pdks kaliteli personel çalıştırmasında çok etkili oluyor.Kart Okumalı,Parmak izi okuma sistemleri,Yüz Okumalı ve Avuç içi damar okumalı Pdks Sistemi önerilmektedir.

Web Personel Takip Programını Hemen Deneyin

Real Time Gerçek Zamanlı Bulut Sistem

Personel Takip Programı Nedir ?

Personel Takip Programı Kurumlara Neler Kazandırır ?

Personel puantaj cetveli nedir nasıl hesaplanır?

Personel Takip Programında Puantajın Önemi

Personel Takip Programı - Pdks Destekleyen Cihazlar

Personel Takip Programında Hangi Cihazlar Kullanılır?

Parmak izi okuyucu ile personel takip programı,
Kartlı geçiş sistemi ile personel takip programı,
Yüz tanıma sistemleri ile personel takip programı,

Neden KüreselPDKS?Firmalar bizi tercih ediyor çünkü.

1

Hedefimiz, müşterilerimize en kaliteli ürünü ve en iyi hizmeti vermektir.

2

Web tabanlı bir uygulama tasarımı söz konusu olduğunda kurallar yoktur. Web personel takip programı artık yalnızca hayal gücünüzle sınırlıdır.

3

Ar-Ge personeli sürekli olarak kodu yeniden yapılandırıyor.Her ay yayınlanan yeni version ile her zaman ultra-duyarlı ve dinamik bir çözümdür.

4

Real Time Personel Takip Programını tek bir arayüzde veya ayrı bir modül olarak web yemekhane takip, web ziyaretçi takip ,toplantı yönetimi,kurumiçi eğitim ve birçok modülü kullanabilirsiniz.

Personel Takip Programı Eğitim Videoları

#PersonelTakipProgramı

#YüzTanımaSistemi

#ParmakOkumaCihazı

Personel Takip Programı Eğitim Fotoğrafları

Yardımamı İhtiyacınız Var? İletişim: 444 3 036